EZJ-S1VD182
- Manufacturer Part Number:
- EZJ-S1VD182
- Part of Description:
- VARISTOR 50V 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 1800 pF @ 1 kHz
- Maximum DC Volts :
- 30 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 50 V