EZJ-S2YC822
- Manufacturer Part Number:
- EZJ-S2YC822
- Part of Description:
- VARISTOR 30V 0805
- Capacitance @ Frequency :
- 8200 pF @ 1 kHz
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 30 V