EZJ-S2YD472
- Manufacturer Part Number:
- EZJ-S2YD472
- Part of Description:
- VARISTOR 50V 0805
- Capacitance @ Frequency :
- 4700 pF @ 1 kHz
- Maximum DC Volts :
- 30 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 50 V