TISP4500H3BJR-S
- Manufacturer Part Number:
- TISP4500H3BJR-S
- Part of Description:
- THYRISTOR 350V 100A DO214AA
- Capacitance :
- 62pF
- Current - Hold (Ih) :
- 150 mA
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 100 A
- Package / Case :
- DO-214AA, SMB
- Supplier Device Package :
- SMB (DO-214AA)
- Voltage - Breakover :
- 500V
- Voltage - Off State :
- 350V