SDP0640Q38B
Manufacturer Part Number:
SDP0640Q38B
Manufacturer/Brand:
Hartland Controls/Littelfuse
Part of Description:
SIDACTOR BI 64V 100A QFN 5X6 8L
Manufacturer :
Hartland Controls/Littelfuse
Product Category :
TVS - Mixed Technology
Applications :
Ethernet
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
2
Package / Case :
8-LDFN
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
8-QFN (5x6)
Technology :
Mixed Technology
Voltage - Clamping :
58V