ESDA14V2-4BF2
- Manufacturer Part Number:
- ESDA14V2-4BF2
- Manufacturer/Brand:
- STMicroelectronics
- Part of Description:
- TVS DIODE 12VWM 5FLIPCHIP
- Manufacturer :
- STMicroelectronics
- Bidirectional Channels :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Package / Case :
- 5-WFBGA, FCBGA
- Power - Peak Pulse :
- 50W
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 5-FlipChip (1.12x1.12)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V