MPLAD15KP200A
Manufacturer Part Number:
MPLAD15KP200A
Part of Description:
TVS DIODE 200VWM 322VC PLAD
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
47A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
15000W (15kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
222V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
322V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
200V