M15KP22CA/TR
Manufacturer Part Number:
M15KP22CA/TR
Part of Description:
TVS 22V 5% 15000W BI
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
404A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
15000W (15kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
37.1V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
22V