SMF22A-HM3-08
Manufacturer Part Number:
SMF22A-HM3-08
Part of Description:
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMF
Capacitance @ Frequency :
271pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
5.6A
Operating Temperature :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
200W
Voltage - Breakdown (Min) :
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
35.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
22V