SMF28A-HM3-18
Manufacturer Part Number:
SMF28A-HM3-18
Applications :
Automotive
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
227pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
4.4A
Operating Temperature :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
200W
Voltage - Breakdown (Min) :
31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
45.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
28V