15KP200A-TP
Manufacturer Part Number:
15KP200A-TP
Manufacturer/Brand:
Micro Commercial Co
Part of Description:
TVS DIODE 200VWM 322VC R6
Manufacturer :
Micro Commercial Co
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case :
R-6, Axial
Power - Peak Pulse :
15000W (15kW)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
R-6
Voltage - Breakdown (Min) :
222V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
322V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
200V