30KP260A
- Manufacturer Part Number:
- 30KP260A
- Manufacturer/Brand:
- Solid State Inc.
- Part of Description:
- 30KW TVS UNIDIRECTIONAL
- Manufacturer :
- Solid State Inc.
- Package / Case :
- DO-204AP, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 30000W (30kW)
- Supplier Device Package :
- DO-204AP
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 260V