ESDZV18-1BF4
Manufacturer Part Number:
ESDZV18-1BF4
Manufacturer/Brand:
STMicroelectronics
Part of Description:
TVS DIODE 21.5VC ST0201
Manufacturer :
STMicroelectronics
Capacitance @ Frequency :
3pF @ 1MHz
Package / Case :
0201 (0603 Metric)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
ST0201
Voltage - Breakdown (Min) :
18V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
21.5V