SMF22AHRVG
- Manufacturer Part Number:
- SMF22AHRVG
- Manufacturer/Brand:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Part of Description:
- TVS DIODE 22VWM 35.5VC SOD123W
- Manufacturer :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-123W
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Supplier Device Package :
- SOD-123W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 24.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 35.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 22V