SMF20VTFTR
- Manufacturer Part Number:
- SMF20VTFTR
- Manufacturer/Brand:
- Kionix Inc.
- Part of Description:
- TVS DIODE 20VWM 32.4VC PMDU
- Manufacturer :
- Kionix Inc.
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6.2A
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-123F
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Supplier Device Package :
- PMDU
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 22.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 32.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 20V