CDSOD323-T15S
Manufacturer Part Number:
CDSOD323-T15S
Part of Description:
TVS DIODE 15VWM 30VC SOD323
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
100pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
17A (8/20µs)
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
500W
Voltage - Breakdown (Min) :
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
30V (Typ)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
15V