ESD5V5U5ULCE6327HTSA1
- Manufacturer Part Number:
- ESD5V5U5ULCE6327HTSA1
- Part of Description:
- TVS DIODE 5.5VWM 12VC SC74-6
- Applications :
- Ethernet
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 0.45pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Package / Case :
- SC-74, SOT-457
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- PG-SC74-6
- Unidirectional Channels :
- 5
- Voltage - Breakdown (Min) :
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 12V (Typ)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 5.5V (Max)