CPDH3V3UP
- Manufacturer Part Number:
- CPDH3V3UP
- Part of Description:
- TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523
- Capacitance @ Frequency :
- 12pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TJ)
- Package / Case :
- SC-79, SOD-523
- Power - Peak Pulse :
- 40W
- Supplier Device Package :
- SOD-523
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 3.3V (Max)