PESD3V3U1UA,115
- Manufacturer Part Number:
- PESD3V3U1UA,115
- Part of Description:
- TVS DIODE 3.3VWM SOD323
- Applications :
- Automotive
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 2.6pF @ 1MHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- SC-76, SOD-323
- Supplier Device Package :
- SOD-323
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 3.3V (Max)