PESD3V3L1UB,115
- Manufacturer Part Number:
- PESD3V3L1UB,115
- Part of Description:
- TVS DIODE 3.3VWM 11VC SOD523
- Applications :
- Automotive
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 34pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.5A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- SC-79, SOD-523
- Power - Peak Pulse :
- 45W
- Supplier Device Package :
- SOD-523
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 5.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 11V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 3.3V (Max)