ICL200D30MIC
- Manufacturer Part Number:
- ICL200D30MIC
- Part of Description:
- ICL NTC 2 OHM 2950 BETA B1 30MM
- Current - Steady State Max :
- 23 A
- Diameter :
- 1.339" (34.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.295" (7.50mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 2 Ohms
- R @ Current :
- Tolerance :
- ±20%