ICL680D25MIC
- Manufacturer Part Number:
- ICL680D25MIC
- Part of Description:
- ICL 6.8 OHM 3150 BETA B1 25MM
- Current - Steady State Max :
- 10 A
- Diameter :
- 1.102" (28.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.295" (7.50mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 6.8 Ohms
- R @ Current :
- Tolerance :
- ±20%