PTCEL17R121NBE
- Manufacturer Part Number:
- PTCEL17R121NBE
- Part of Description:
- ICL 120 OHM 17MM
- Diameter :
- 0.670" (17.00mm)
- Lead Spacing :
- 0.197" (5.00mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 120 Ohms