PTCEL13R251NBE
- Manufacturer Part Number:
- PTCEL13R251NBE
- Part of Description:
- ICL 250 OHM 13MM
- Diameter :
- 0.531" (13.50mm)
- Lead Spacing :
- 0.197" (5.00mm)
- Product Status :
- Active
- R @ 25°C :
- 250 Ohms