RM25030-3CHR
Manufacturer Part Number:
RM25030-3CHR
Part of Description:
FUSE BLK R250V 30A 3P HX
Current Rating (Amps) :
30 A
Fuse Size :
0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Number of Circuits :
3
Voltage :
250V