LFJ102001STST
- Manufacturer Part Number:
- LFJ102001STST
- Part of Description:
- 1000VDC HLDR STUD TERMINAL 200A
- Current Rating (Amps) :
- 200 A
- For Use With/Related Products :
- Bolt Mount Cartridge Fuses
- Fuse Size :
- 1.496" Dia x 5.75" L (38mm x 146.05mm)
- Voltage :
- 1000V