0KLC110.X
- Manufacturer Part Number:
- 0KLC110.X
- Part of Description:
- FUSE CRTRDGE 110A 600VAC CYLINDR
- Current Rating (Amps) :
- 110A
- Size / Dimension :
- 1.500" Dia x 2.843" L (38.10mm x 72.20mm)
- Voltage Rating - AC :
- 600 V