0NLN250.X
- Manufacturer Part Number:
- 0NLN250.X
- Part of Description:
- FUSE CARTRIDGE 250A 250VAC/VDC
- Current Rating (Amps) :
- 250A
- Size / Dimension :
- 2.094" Dia x 4.878" L (53.19mm x 123.90mm)
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 250 V