GMB632PC20
- Manufacturer Part Number:
- GMB632PC20
- Part of Description:
- CIR BRKR THERM 20A 240VAC/125VDC
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 125 V