GKG50H26
Manufacturer Part Number:
GKG50H26
Part of Description:
CAP TRIMMER 15-50PF 100V SMD
Capacitance Range :
15 ~ 50pF
Height - Seated (Max) :
0.106" (2.70mm)
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C
Q @ Freq :
300 @ 1MHz
Size / Dimension :
0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Voltage - Rated :
100 V