F311A226MBA
- Manufacturer Part Number:
- F311A226MBA
- Part of Description:
- CAP TANT POLY 22UF 10V 1411
- Capacitance :
- 22 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 70mOhm @ 100kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.047" (1.20mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 105°C
- Size / Dimension :
- 0.134" L x 0.110" W (3.40mm x 2.80mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 10 V