SC01500710
- Manufacturer Part Number:
- SC01500710
- Manufacturer/Brand:
- Isolink, Inc.
- Part of Description:
- CAP SILICON 15PF 20% SMD
- Manufacturer :
- Isolink, Inc.
- Product Category :
- Silicon Capacitors
- Applications :
- High Temperature
- Capacitance :
- 15 pF
- ESL (Equivalent Series Inductance) :
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- Features :
- High Reliability
- Height :
- 0.006" (0.15mm)
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 200°C
- Package / Case :
- Nonstandard Chip
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Breakdown :
- 100 V