483-V533-J1M1-B2S0ZA-7.5A
- Manufacturer Part Number:
- 483-V533-J1M1-B2S0ZA-7.5A
- Manufacturer/Brand:
- E-T-A
- Part of Description:
- CIR BRKR THRM 7.5A 115VAC 28VDC