S558-5999-AF-F
- Manufacturer Part Number:
- S558-5999-AF-F
- Part of Description:
- MODULE XFRMR LAN 10/100B-TX SMD
- Height - Seated (Max) :
- 0.236" (5.99mm)
- Inductance :
- 350µH
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.100" L x 0.476" W (27.94mm x 12.09mm)