PC-24-180B18
- Manufacturer Part Number:
- PC-24-180B18
- Part of Description:
- PWR XFMR LAMINATED 4.4VA TH
- Current - Output (Max) :
- Parallel 360mA, Series 180mA
- Height - Seated (Max) :
- 34.93mm
- Power - Max :
- 4.4VA
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 41.28mm L x 31.75mm W
- Voltage - Primary :
- 115V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- Parallel 12V, Series 24V