PC-24-50B17
- Manufacturer Part Number:
- PC-24-50B17
- Part of Description:
- PWR XFMR LAMINATED 1.2VA TH
- Current - Output (Max) :
- Parallel 100mA, Series 50mA
- Height - Seated (Max) :
- 30.18mm
- Power - Max :
- 1.2VA
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 34.93mm L x 28.58mm W
- Voltage - Primary :
- 115V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- Parallel 12V, Series 24V