PC-24-35B57
- Manufacturer Part Number:
- PC-24-35B57
- Part of Description:
- PWR XFMR LAMINATED 1VA TH
- Current - Output (Max) :
- Parallel 70mA, Series 35mA
- Height - Seated (Max) :
- 21.08mm
- Power - Max :
- 1VA
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 25.40mm L x 34.93mm W
- Voltage - Primary :
- 115V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- Parallel 12V, Series 24V