DP241-4-48A18
Manufacturer Part Number:
DP241-4-48A18
Part of Description:
PWR XFMR LAMINATED 6VA CHAS MT
Current - Output (Max) :
125mA
Height - Seated (Max) :
37.75mm
Power - Max :
6VA
Size / Dimension :
60.45mm L x 35.05mm W
Voltage - Primary :
115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load) :
48V