DP241-6-36A37
Manufacturer Part Number:
DP241-6-36A37
Part of Description:
PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT
Current - Output (Max) :
850mA
Height - Seated (Max) :
42.93mm
Power - Max :
30VA
Size / Dimension :
82.55mm L x 49.28mm W
Voltage - Primary :
115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load) :
36V