VPS24-3300-B
Manufacturer Part Number:
VPS24-3300-B
Part of Description:
PWR XFMR LAMINATED 80VA CHAS MT
Current - Output (Max) :
Parallel 6.6A, Series 3.3A
Height - Seated (Max) :
76.20mm
Power - Max :
80VA
Size / Dimension :
63.50mm L x 58.67mm W
Voltage - Primary :
115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load) :
Parallel 12V, Series 24V