DP-241-6-48
- Manufacturer Part Number:
- DP-241-6-48
- Manufacturer/Brand:
- Signal Transformer
- Part of Description:
- PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT
- Manufacturer :
- Signal Transformer
- Current - Output (Max) :
- 630mA
- Height - Seated (Max) :
- 49.80mm
- Power - Max :
- 30VA
- Size / Dimension :
- 82.60mm L x 44.30mm W
- Voltage - Primary :
- 115V, 230V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- 48V