DP-241-5-10
- Manufacturer Part Number:
- DP-241-5-10
- Manufacturer/Brand:
- Signal Transformer
- Part of Description:
- PWR XFMR LAMINATED 12VA CHAS MT
- Manufacturer :
- Signal Transformer
- Current - Output (Max) :
- 1.2A
- Height - Seated (Max) :
- 42.80mm
- Power - Max :
- 12VA
- Size / Dimension :
- 71.40mm L x 36.30mm W
- Voltage - Primary :
- 115V, 230V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- 10V