DP-241-4-56
- Manufacturer Part Number:
- DP-241-4-56
- Manufacturer/Brand:
- Signal Transformer
- Part of Description:
- PWR XFMR LAMINATED 6VA CHAS MT
- Manufacturer :
- Signal Transformer
- Current - Output (Max) :
- 110mA
- Height - Seated (Max) :
- 36.20mm
- Power - Max :
- 6VA
- Size / Dimension :
- 60.30mm L x 33.30mm W
- Voltage - Primary :
- 115V, 230V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- 56V