CST114-157
- Manufacturer Part Number:
- CST114-157
- Manufacturer/Brand:
- Panduit Corp
- Part of Description:
- TOOL WIRE STRIPPER 3/16"-1 9/16"
- Manufacturer :
- Panduit Corp
- Product Category :
- Wire Strippers and Accessories
- Cable Type :
- 0.18" ~ 1.14" and 0.75" ~ 1.58" Cable Diameter