21-SA-SE-18
Manufacturer Part Number:
21-SA-SE-18
Manufacturer/Brand:
Excelta Corporation
Part of Description:
TWEEZERS - 1 STAR 18" STRAIGHT S
Manufacturer :
Excelta Corporation
Product Category :
Tweezers
Features :
Anti-Magnetic, Serrated
Length - Overall :
18.00" (457.2mm)