910S4100
- Manufacturer Part Number:
- 910S4100
- Manufacturer/Brand:
- Vessel Tools
- Part of Description:
- MEGADORA Slim Blade Screwdriver
- Manufacturer :
- Vessel Tools
- Product Category :
- Screw and Nut Drivers
- Features :
- Magnetic
- Length - Blade :
- 4.00" (101.6mm)
- Length - Overall :
- 7.01" (178.0mm)
- Product Status :
- Active
- Size :
- 4mm x 100mm