220S55150
- Manufacturer Part Number:
- 220S55150
- Manufacturer/Brand:
- Vessel Tools
- Part of Description:
- BALL GRIP Screwdriver No.220 -5.
- Manufacturer :
- Vessel Tools
- Product Category :
- Screw and Nut Drivers
- Features :
- Black Tip, Magnetic, Soft Grip
- Length - Blade :
- 6.00" (152.4mm)
- Length - Overall :
- 9.09" (231.0mm)
- Product Status :
- Active
- Size :
- 5.5mm x 150mm