220P1100
- Manufacturer Part Number:
- 220P1100
- Manufacturer/Brand:
- Vessel Tools
- Part of Description:
- BALL GRIP Screwdriver No.220 +1x
- Manufacturer :
- Vessel Tools
- Product Category :
- Screw and Nut Drivers
- Features :
- Black Tip, Magnetic, Soft Grip
- Length - Blade :
- 3.94" (100.0mm)
- Length - Overall :
- 7.13" (181.0mm)