220S55100
- Manufacturer Part Number:
- 220S55100
- Manufacturer/Brand:
- Vessel Tools
- Part of Description:
- BALL GRIP Screwdriver No.220 -5.
- Manufacturer :
- Vessel Tools
- Product Category :
- Screw and Nut Drivers
- Features :
- Black Tip, Magnetic, Soft Grip
- Length - Blade :
- 4.00" (101.6mm)
- Length - Overall :
- 7.13" (181.0mm)
- Product Status :
- Active
- Size :
- 5.5mm x 100mm