700P3150
- Manufacturer Part Number:
- 700P3150
- Manufacturer/Brand:
- Vessel Tools
- Part of Description:
- SUPER CUSHION Screwdriver No.700
- Manufacturer :
- Vessel Tools
- Product Category :
- Screw and Nut Drivers
- Features :
- Chrome Finish, Magnetic, Soft Grip
- Length - Blade :
- 5.91" (150.0mm)
- Length - Overall :
- 10.83" (275.0mm)